Slovenské kurča. Hovädzie zadné. Hovädzí roštenec. Hovädzie predné. Hovädzie plece. Hovädzie mäso na guláš. Hovädzia sviečková. Hovädzia kližka. Hovädzia kližka s kosťou. - Domäsko

Prejsť na obsah
4S = 4 x Slovenské     4 x S = na Slovensku, vychované, spracované, kŕmené slovenským krmivom   4 x S = poctivá práca 2000 Slovákov   4 x S = Slovenské kurča Domäsko    4 x S = 40% kvalitnej slovenskej hydiny na našom trhu. Kupujte za skvelé ceny!


Slovenské kurča
Spoločnosť
Domäsko s.r.o.
vznikla odkúpením maloobchodnej siete Mecom Trade. Špecializujeme sa na  chov hydiny a prevádzkujeme maloobchodnú sieť, 90 mäsiarstiev na Slovensku. Našim hlavným cieľom je priniesť na slovenský trh kvalitné mäso a mäsové produkty za prijateľné ceny. Vďaka odborne vyškolenému personálu Vám môžeme prinášať kvalitné a čerstvé produkty. Dodržiavanie stanovených noriem pravidelná kontrola je pre nás samozrejmosťou.
POSLANIE SPOLOČNOSTI
Váše osobné profesionálne mäsiarstvo
Poslaním spoločnosti je dosiahnutie čo najvyššej úrovne kvality vlastných produktov a dodržiavame zásady v každodennej práci. Medzi naše hlavné zásady patria: predaj produktov vyrobených zásadne z kvalitných surovín, dodržiavanie kvalitatívnych výrobných postupov, dodržiavanie hygienických noriem, vzdelávanie zamestnancov pre dosiahnutie maximálnej profesionality, zákazník je na prvom mieste – nesústredíme sa na množstvo zákazníkov, sústredíme sa na spokojnosť jednotlivcov. Rastúca obľúbenosť medzi širokou verejnosťou len dokazuje našu profesionalitu a skúsenosti. Každá z našich predajní Vám ponúkne kvalitné a čerstvé produkty, profesionálnu obsluhu a navyše za príťažlivé ceny.
Víziou značky Domäsko je pokračovať v hrdej tradícií mäsiarov a aj v budúcnosti poskytovať slovenským spotrebiteľom kvalitu ktorú si zaslúžia. Našou túžbou je budovať dôveru v naše produkty na Slovensku a šíriť naše vedomosti širokej verejnosti.
SPOLUPRÁCA

Odberatelia

Kvalitu našich produktov deklaruje významná spolupráca našej spoločnosti so sieťou supermarketov BILLA, KAUFLAND a s Tesco, kde môžete nájsť naše vlastné mäsové pulty Domäsko.
Zverejňovanie
BUDUJEME ZNAČKU
VYSOKEJ SLOVENSKEJ KVALITY

Domäsko s.r.o 2020 - 2023
Návrat na obsah